8 drobností FengShui, které z Vašeho domova udělají oázu snadno a rychle

Spokojení čtenáři mého e-booku již vyzkoušeli, co jim dělá radost. Udělejte radost také sobě!

My Newsletter

Tento e-book ZDARMA je pro vás pokud...

  • Chcete do svého života vnést více energie a radosti.
  • Chcete nahlédnout pod pokličku čínského učení FengShui a nikdy dříve jste se s ním nesetkali.
  • Rádi byste vyzkoušeli pár věcí, které jsou podle FengShui doporučené, ale nevíte jak na to.
  • Už o FengShui něco víte a rádi byste se dozvěděli praktické tipy, jak své znalosti realizovat.
  • Rádi byste se dozvěděli, co jsou to dva strážci a proč je lidé tolik milují.

Vyzkoušejte, jak Vám 8 drobností FengShui pomůže udělat z Vašeho domova harmonické prostředí, ve kterém se budete cítit odpočatí a plní energie.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Přečtěte si, co o e-booku napsali jeho čtenáři...

Terezko, tvůj e-book jsem si stáhla hned, jak jsi ho pustila do světa. Přiznám se, že jsem se na něho opravdu těšila. Vím totiž, že se už nějakou dobu zabýváš učením FengShui. Jako člověk přísně racionálně smýšlející jsem byla touto teorií nepolíbena. Až do této chvíle. Velmi čtivě, poutavě a s humorem jsi mi svým textem přiblížila základy tohoto učení. Dovedla jsi nás, s manželem, který e-book také četl, k diskusi a zamyšlení. Dokonce jsme začali přemýšlet o koupi mořské soli. Ale teď vážně. Tvůj e-book „8 drobností FengShui, které z vašeho bydlení udělají oázu snadno a rychle“ doporučuji všem těm, kteří chtějí svůj život změnit. A pak také těm, kteří jen hledají poučení o věcech, o kterých doposud neslyšeli. Další výhodu e-booku vidím v tom, že na základě odkazů na tvůj e-shop si může čtenář ihned zakoupit všechny ty doporučované drobnosti.

Mgr. Erika Hanáčkovájazyková poradkyně a korektorka, www.erikahanackova.cz

e-Book 8 drobností Feng Shui se mi moc líbil. Získala jsem povědomí o tom, co je Feng Shui a co mi může do mého života přinést. Nejsem zrovna člověk, který by senzitivně vnímal toky energie, nicméně techniky Feng Shui ve mě probudily zájem o harmonii v bydlení, která se nutně musí projevit i na člověku, který takový harmonický prostor obývá. To je nepopiratelné. Díky tomuto e-Booku jsem si uvědomila, co chci v našem bydlení změnit. Prostě už mi nejde jen o to "mít uklizeno". Začínám strážci dveří 🙂

Eliška Kratinovázkušená cestovatelka a autorka blogu a e-booku o cestování, www.eliskakratinova.cz

Každý z nás túži po harnomickom domove, ale často nevieme, ako na to. Niekedy stačí málo a zmeny sú obrovské. Tento e-book je plný praktických tipov a rád, vďaka ktorým si môžete rýchlo zpríjemniť svoje bývanie a pritom to nič nestojí. Je napísaný jasne a zrozumiteľne, nemusíte byť žiadny expert na Feng Shui, aby ste to pochopili. E-book vrelo odporúčam všetkým, ktorý chcú dosiahnuť pozitívne zmeny vo svojom bývaní aj v živote.

Eva Kapitáňováexpertka na pracovní pohovory, www.jobedu.sk

Ebook autorky Terezy Pyrchalové 8 drobností FengShui jsem si přečetla s velkým zájmem. Při čtení jsem si uvědomila spoustu drobností, které musíme doladit v našem novém domě, abychom zde našli pohodu a klid. Od odstranění drobných nedodělků, jako jsou např. podlahové lišty v některých místnostech, až po očištění místností mořskou solí nebo umístění květináčů s živými květinami před vchodové dveře... Doporučuji všem, kdo si chtějí udělat ve svém domě i životě pořádek.

Ivona Zlámalíkovácestovatelka a expertka na cestování na zaoceanských lodích, www.ivonazlamalikova.cz

Bez malých kroků se ve vašem životě nemohou odehrát velké věci!

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.