Můj příběh

Díky svým znalostem a zkušenostem s FengShui umím vyladit prostor tak, aby vyhovoval a nabíjel své uživatele. Ukazuji lidem, jak díky drobným změnám v bytě či kanceláři dosáhnout velkých změn v mnoha oblastech jejich života, ať už je to zdraví, vztahy nebo úspěch.

Dnes už zase žiji. Mám ČAS A ENERGII na věci, které mě baví. Věnuji se práci, která mě naplňuje, rozjíždím nové projekty a rozvíjím své znalosti. S manželem zažíváme po deseti letech nové období zamilovanosti a věnujeme se našim dvěma vášním - motorkám a golfu. Společný čas na aktivity a na hraní s dětmi taky zbývá. Hlavně se ale věnuji sama sobě, svému tělu - ráda běhám a cvičím - i své duši - miluji volné chvíle s knížkou. Mám na to nejen ČAS, ale mám na to především ENERGII.

 

 Před pár lety to ale BYLO VŠECHNO JINAK!

 

 Před třemi lety jsem byla ve stavu, kdy nejenom, že mě nic nebavilo, ale ani jsem neměla na nic sílu, žádnou energii, byla jsem neustále unavená i ráno po deseti hodinách spánku. Stále častěji jsem zažívala dny, kdy jsem jenom ležela.

Žádný společenský život - postupně jsem přestávala udržovat komunikaci se svými přáteli, nikam jsem nechodila, žádný pracovní život - práce se mi hromadila, ale já jsem nebyla schopná cokoliv udělat, což je ve vlastní firmě vcelku problém a na jejím fungování se to samozřejmě projevilo, péče o děti se smrskla na pouhé biologické minimum a mnohdy ani to ne, o hraní nebo čtení pohádek ani nemluvím, a manželský život....jedna veliká nula. Vlastně jsme spolu bydleli jako spolubydlící.

Byla jsem naprosto zoufalá, ale nedokázala jsem si pomoci, nedokázala jsem tu únavu překonat. Byla jsem totálně trvale vyčerpaná a vyhořelá.

 

Bylo mi 35 let.

 

maxresdefault2

 

Po jednom z mých fyzických kolapsů to můj táta už nevydržel, nakoupil mi vitamíny a poslal mi e-mailem jeden článek. Byť nerada, musela jsem si po jeho přečtení připustit, že trpím chronickým únavovým syndromem. Trpím něčím, co mi připadá jako zlá noční můra, něčím, s čím mi neumí poradit ani lékař. Tak jak si mám poradit sama?

Asi měsíc na to jsem se náhodou potkala s paní, která mi doporučila nechat si vypracovat rozbor domu podle FengShui.

 

Co to, pro Boha, je FengShui?

 

 Jsem praktický, pragmatický a racionálně uvažující člověk. Čínská nauka pro mne byla naprosto neuchopitelná, můj zdravý rozum to odmítal. Něco ve mně ale řvalo: "ZKUS TO! Když to nezkusíš, nebudeš moct říct, že jsi pro sebe a zlepšení svého stavu udělala maximum!"

 

 Začala jsem pomalu dělat drobné změny podle rozboru v celém domě, které mě donutily k nějaké aktivitě. Hlavní ale bylo, že jsem z nich měla radost. A protože potřebuji vědět, proč jsou věci tak, jak jsou, začala jsem se pídit, vyhledávat informace, studovat literaturu, zjišťovat a zajímat se.

 

Nakonec jsem zjistila, že díky samostudiu toho vím opravdu hodně, ale některé techniky potřebuji vysvětlit a proto jsem začala FengShui studovat pod dohledem odborníků. Během ročního studia jsem absolvovala tři úrovně odbornosti a dosáhla té nejvyšší zakončené obhajobou konkrétního projektu.

 130

 

 Ve filmu z golfového prostředí Legenda o slavném návratu se říká: "Vnímej svůj prostor". A přesně o tom to je. Naučila jsem se vnímat prostor, naučila jsem se ho "vyladit", uspořádat tak, aby přinášel energii na každý den a zároveň umožnil v klidu odpočívat. Aby se v něm dobře žilo a je jedno zda jde o váš domov nebo o pracovní prostředí.

 

 Za ty tři roky, po které se FengShui intenzivně zabývám a praktikuji, jsem pochopila, že mám co předat dál, že moje zkušenosti a znalosti mohou být přesně ten způsob jak pomoci mnohým lidem, které třeba NĚCO trápí ať už zdravotního, duševního nebo něco, co nedokážou zcela pojmenovat. Něco se jim nedaří tak, jak by chtěli. A stejně jako já před lety hledají ve svém životě způsob, jak to změnit. Jak udělat život spokojenější a radostnější stejně jako kdysi já. Chci vám tuto cestu ukázat. Přála bych si totiž potkávat usměvavé lidi.

 

Založila jsem projekt FENGSHUI PRO ŽIVOT, založila jsem FB fanpage FengShui pro život a blog, poskytuji osobní konzultace a zpracovávám rozbory bytů, domů i firemních prostor, spustila jsem FengShui e-shop.