Jakou energii jste dostali do vínku?

 

 Který z pěti prvku je Váš osobní, a energie kterého Vás naopak vyčerpává? 

 

 Co můžete ve svém životě očekávat?

Osobnostní analýza

a energetický horoskop

jako nástroj poznání a pomoci

DSM (18 z 55)V mém příběhu jste se mohli dočíst, jak jsem na tom byla, když ke mně přišlo Feng Shui. Byla jsem na dně fyzicky i psychicky. A i když mi úprava domu podle Feng Shui pomohla znovu se zapojit do života, stále ve mně hlodaly otázky "Proč?". Proč jsem přišla o všechnu tu energii, kterou jsem dříve překypovala? Co se mi to vlastně stalo? Mohu si nějak pomoct?

 

Osobnostní analýza a energetický horoskop mi na tyto otázky daly odpovědi. A můžu Vám říct, že už jenom to, že VÍM PROČ, zapůsobilo jako energy drink. Dostavila se obrovská úleva a smíření. Ale taky chuť pustit se do nových věcí a udělat si pořádek ve věcech starých.

Co se o sobě dozvíte?

 • Energie do života
  S jakou energií jste se narodili? Jaký prvek ji symbolizuje a jaká zvířata zvířetníku Vás ovlivňují?
 • Váš osobní prvek
  Který z pěti prvků Feng Shui je Váš osobní, jehož energií disponujete a která Vás v životě podporuje?
 • Jak na Vás působí ostatní prvky?
  Také zbývající čtyři prvky mají svoji úlohu. Zjistíte, který Vás podporuje a který Vás naopak oslabuje či dokonce vyčerpává.
 • Vztahy
  Pochopit, jakou energii mají vztahy vůči Vašim dětem, partnerovi, rodičům nebo dalšímu okolí může být klíčové. Obzvlášť máte-li s nimi nějaké potíže např. nalézt vhodného partnera nebo porozumět vlastním dětem.
 • Energetické období
  Náš život je ovlivňován energií pěti prvků Feng Shui - voda, dřevo, oheň, země a kov. Tyto vlivy na nás působí v deseti- resp. dvacetiletých cyklech. Pokud např. pociťujete výrazný úbytek energii, možná se právě nacházíte v období, kterému vládne energie prvku jež Vás vyčerpává.

Od Vás potřebuji znát

datum, čas a místo narození.

Jak taková analýza a horoskop vypadá?

Celou analýzu i horoskop Vám předám na cca 9 stranách A4 ve formátu .pdf.

Vše, co jste napsala naprosto sedí do posledního detailu. Co se týče cyklu, ve kterém se právě nacházím, je to období tak přesně analyzované, až mě z toho mrazí :-). Pomohlo mi to celkově pochopit můj nynější špatný stav úplného vyčerpání, jak psychického tak fyzického. Dělala jsem do teď vlastně pravý opak toho, co doporučujete Vy, abych doplnila (disciplína, pravidelný rytmus, dokončovat věci). Myslela jsem si, že má energie je nevyčerpatelná, že zvládnu ráno jít do jedné práce a dopoledne odejít do druhé práce na 12 hodin, poté si jít zacvičit, postarat se o partnera, dát si skleničku červeného vína a jít na čtyři hodiny spát. Můj partner byl zároveň také opak toho, co bych podle bodu 3.2. potřebovala, všechno jsem dávala, ale nic se mi nevracelo. Ještě jednou moc děkuji a budu se snažit, podle Vašich doporučení, doplnit co nejvíce kovu a harmonizovat se.

Zdeňka Ježková ml., Klatovy

Varianty a jejich ceny

Vyberte si tu nejvhodnější!

KDO JSEM
1190 Kč
Analýza osobnosti
Zhodnocení potenciálu v konrétní oblasti
V rámci tohoto balíčku získáte osobnostní analýzu a analýzu Vašich silných stránek.